20. KATOWICKIE SEMINARIUM
Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym
Katowice, 26–28 listopada 2020 (on-line)
menu
infarma badge

Zaproszenie

logo nerki nefrologia 2020 Katowice

Wielce Szanowni Państwo,

W dniach od 26-28 listopada 2020 roku odbędzie się 20. Jubileuszowe Katowickie Seminarium: Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym. Jest to coroczne spotkanie przeznaczone głównie dla lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, nefrologów, kardiologów i hipertensjologów. Głównym celem tego Seminarium jest omówienie najbardziej aktualnych i ważnych z praktycznego punktu widzenia zagadnień z zakresu nefrologii i nadciśnienia tętniczego.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w 20. Katowickim Seminarium, które w tym roku ze względu na istniejącą pandemią będzie zorganizowane wyłącznie w formie wirtualnej. Udział w tegorocznym Seminarium będzie bezpłatny, po uprzednim dokonaniu rejestracji (sposób rejestracji będzie podany na stronie internetowej Katowickiego Seminarium).

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mającym się odbyć Seminarium i możliwości bezpłatnego uczestniczenia w tym ważnym wydarzeniu naukowo-szkoleniowym!


Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Więcek

Udział w Seminarium jest bezpłatny.


Archiwum

katowickie seminarium, nefrologia 2020, Katowice 2020, nefrologia, nadciśnienie tętnicze, nefrologia2020, seminarium, postępy w nefrologii, seminarium katowice nefrologia, katowice nefrologia 2020, nefrologia2020.pl, postępy w nadciśnieniu tętniczym
aktualizacja: 2020-09-28