22. KATOWICKIE SEMINARIUM
Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym
Katowice, 24–26 listopada 2022
menu
Linki do transmisji zostały wysłane 2022-11-23 godz. 16:12 do wszystkich osób, które zadeklarowały udział on-line w Seminarium oraz wniosły stosowaną opłatę.
Transmisja odbędzie się za pomocą platformy ZOOM.

Zaproszenie

logo nerki nefrologia 2022 Katowice

Wielce Szanowni Państwo,

W dniach od 24-26 listopada 2022 roku odbędzie się 22. Katowickie Seminarium: Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym. Jest to coroczne spotkanie przeznaczone głównie dla lekarzy chorób wewnętrznych, lekarzy medycyny rodzinnej, nefrologów, kardiologów i hipertensjologów. Głównym celem tego Seminarium jest omówienie najbardziej aktualnych i ważnych z praktycznego punktu widzenia zagadnień z zakresu nefrologii i nadciśnienia tętniczego.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie swoich Współpracowników o mającym się odbyć Seminarium i możliwości uczestniczenia w tym ważnym wydarzeniu naukowo-szkoleniowym!


Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
Prof. dr hab. n. med. Andrzej Więcek

Seminarium odbędzie się w wersji hybrydowej.

Uczestnicy Seminarium otrzymują 18 pkt edukacyjnych.

SPONSORZY

GŁÓWNI SPONSORZY
SPONSORZY
infarma badge
ikona PDF certyfikat w formacie PDF
infarma badge
infarma badge
ikona PDF certyfikat w formacie PDF

Archiwum

katowickie seminarium, nefrologia 2022, Katowice 2022, nefrologia, nadciśnienie tętnicze, nefrologia2021, seminarium, postępy w nefrologii, seminarium katowice nefrologia, katowice nefrologia 2022, nefrologiakatowice.pl, postępy w nadciśnieniu tętniczym
aktualizacja: 2022-11-21